Prekių siuntimas

1. Užsakytų prekių NEMOKAMAS atsiėmimas Caviton salone.

Prekių atsiėmimo vieta: Ukmergės g. 220, Vilnius, Lietuva („Elmo šviesa“ salonas). Dėl Jums reikalingos informacijos skambinkite telefonu +37062704538 (I-V: 9-19val.).

Papildoma informacija: Jei prekė yra salone, ją galite atsiimti tą pačią dieną. Apie paruoštą užsakymą informuosime Jūsų pasirinktu būdu: telefono skambučiu arba elektroniniu paštu. Turėsite galimybę prekes apžiūrėti gyvai ir apmokėti grynais arba banko kortele.

2. Pristatymas NEMOKAMAI su greitų siuntų tarnyba iki Jūsų namų (arba darbo) durų.

Prekių pristatymo laikas: pristatoma per 1-4 darbo dienas.

Papildoma informacija: jei už prekes sumokate iki 12 val., prekes išsiųsime tą pačia dieną ir pasistengsime, kad kurjeris prekę pristatytų kitą dieną.

SVARBU

Prekių pristatymo metu rekomenduojame Pirkėjui kartu su kurjeriu patikrinti siuntos būklę. Pirkėjui pasirašius sąskaitoje-faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimo-priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės. Pastebėjus, kad pristatytos siuntos pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), Pirkėjas turi tai pažymėti sąskaitoje-faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimo-priėmimo dokumente bei dalyvaujant siuntų tarnybos atstovui, surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, UAB „Multikordas“ yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų, kurių Pirkėjas nepažymėjo aukščiau nustatyta tvarka. Jei kiltų klausimų kurjeriui pristačius prekes, laukiame Jūsų skambučio +37062704538 (I-V: 9-19val.).

*Prekių pristatymas į Kuršių Neriją papildomai apmokestinamas 17,38€.

Informuoti, kai bus parduotuvėje We will inform you when the product arrives in stock. Just leave your valid email address below.
Email Quantity We won't share your address with anybody else.